top of page

LiveGood
Uždarbio Galimybė

Nori pakeisti savo finansinę padėtį? Tu patekai ten, kur tai gali virsti realybę! Tai Pirkėjų Klubo Platforma - su nuostabia partnerystės programa, kuri suteiks Jums galimybę pasiekti, greičiau ir didesnias pajamas.

Patikinima ir 

Saugu

Reklaminė medžiaga, įrankiai

Pagalba, mokymai

Uždarbis internetu su LiveGood

Apie Uždarbį Internetu, Kiek Ir Kaip Galima Uždirbti?

Daugelis iš mūsų ieškome saugaus, patikimo, greitai pasiekiamo ir solidaus uždarbio internetu. Bet dažniausiai susiduriame su abejotinais projektais, ar MLM kompanijomis, kur norint užsidirbti turi pardavinėti pats produktus, ar surasti žmogų,kuris pardavinėtų, o tu gautum procentus nuo pakviesto žmogaus pardavimų. Su MLM kompanijomis atrodytu, kaip ir viskas tvarkoje, patikima, saugu. Perki, parduodi, kainų skirtumą pasilieki sau, gauni papildomų "bonusų". Bet, yra vienas "bet", kad uždarbis siektų, bent minimalią algą, tu turi padaryti, bent už 2000-3000 eurų pardavimų apyvartą, O tai velniškai sunku, kai kuriems tai neįmanoma pasiekti. Todėl, dažniausiai žmogus 3-6 mėnesius pabandęs,meta viską. Keikia, vadina apgavikais ir t.t. Konsultantas jam parodė komisinių procentus, marketingų planus. Apie viską kas gražu papasakojo. Parodė karjeros laiptus, kopėčias, liftus. Iš esmės žmogus matė, kokie taškai procentus didina, kur jo atlygis kils. Bet neįsivertino KOKIE pardavimai, KOKĮ pelną neš. Kodėl aš užsiminiau apie MLM uždarbio ypatumus? Visų pirma, dėl patikimumo. Ir žinoma norėjau išryškinti raktinį uždarbio veiksnį, nuo kur ir kaip atsiranda didesnis uždarbis. Be to, taip bus lengviau palyginti mūsų siūlomo uždarbio privalumus ir trūkumus. Mes čia aptarsime tikrai ne minimalios algos dydžio sumas. Su LiveGood viskas KITAIP

livegood registracija

Kodėl LIVEGOOD?

„LiveGood“ yra naujos kartos tinklinė rinkodara, kuri pritaikė besikeičiančias rinkos tendencijas. Aukščiausios kokybės gaminių kainą nariams, kurią  gali sau leisti kiekvienas. Ir žinoma, visiškai naują POWERLINE rinkodaros sistemą. Tuo pasinaudoję  žmonės turi puikią galimybę uždirbti. Tai pukus būdas padidinti pajamas. Darbas iš namų kiekvienam.

Ši galinga sistema leidžia net ir pradedantiesiems greitai uždirbti didžiulius komisinius internetu. Čia Jūs turėsite galimybę uždirbti, nuo kelių iki keliolikos tūkstančių eurų.

Livegood apžvalga
maxresdefault (6).jpg
2023-04-03_00-37-19.png

Livegood Kompanijos Privalumai

Šios kompanijos pagrindinis privalumas, tai nuostabus kompensacinis planas. Greiti automatiniai mokėjimai ir žinoma pasyvaus uždarbio galimybė. -POWERLINE matrica! -50 % komisinių, 6 būdai užsidirbti! -Registruotų narių priskyrimas į jūsų struktūrą (papildomas pasyvus uždarbis) -Pinigai išmokami kas savaitę! Automatiškai kiekvieną ketvirtadienį . -Galite išsiimti LiveGood kortelę, ar persivesti į banko sąskaitą, taip pat jei norite galite atlygį gauti bitcoinais -Nebūtini produktų pardavimai norint uždirbti

Kaip uždirbti su livegood?

Uždarbio Galimybių Apžvalga

Kompensacijos plano apžvalga, kaip veikia pasyvus uždarbis ir t.t

LiveGood uždarbio sistema

Mėnesio Atlygis 4095.50 - Per 90D. Strategija 2-5-90

Kaip gauti kelių tukstančių pastovų mėnesio atlyginimą per 90 dienų.

LiveGood produktai

Ekologiški Livegood Produktai

Norint išlikti sveikam, reikia daugiau nei sporto ir gero maisto. Laikui bėgant Jūsų organizmui reikia papildų. Ir čia ateina „LiveGood“. Geri produktai paprastai yra brangūs, tačiau „LiveGood“ padarė taip, kad jie būtų prieinami visiems.

LIVEGOOD GIDAS: Kaip registruotis? Kaip naudoti kompanijos reklaminius tinklapius? Paskyros apžvalga

Livegood katalogas
LiveGood katalogas

Kokybiški Reklaminiai  Įrankiai, Reklaminės Rotacinės Kompanijos

Mūsų įrankiai sukurti taip, kad atliktų darbą už Jus. Puslapiuose, online  kataloguose apsilankę žmonės,  ras visą reikiamą informaciją apie uždarbį, registracijai skirtas nuorodas. Jūs turite galimybę naudotis kokybiška, įvairiai pateikiama reklamine medžiaga. 

Viskas - viename

Reklaminiai failai atsisiuntimui

Dizaino atnaujinimas

Prisijunkite Prie Mūsų Komandos

MES JUMS SUKŪRĖME, PUIKIAS SĄLYGAS DARBUI, MŪSŲ ĮRANKIAI PASITARNAUS JUMS SIEKIANT REZULTATŲ, JŪS NETGI TURĖSITE PASYVŲ UŽDARBĮ, KURĮ GENERUOS NEMOKAMA ROTACINĖ REKLAMA, SPECIALIAI SUKURTA MŪSŲ KOMANDOS NARIAMS.

Personalizuotas Interaktyvus "Online" Katalogas

Domina personalizuotas, specialiai Jums pritaikytas katalogas? Kreipkitės žemiau nurodytu telefonu. 

Šis katalogas yra interaktyvus, t.y. jame galima žiūrėti video, aktyvios registracijos nuorodos. Jis sukurtas tam, kad atliktų didžiąją dalį darbo už Jus. Žmogus apsilankęs Jūsų kataloge ras išsamią  informaciją apie uždarbį, paspaudę registracijos mygtukus, taps jūsų  partneriais. Galės susipažinti su produktais ir juos savarankiškai įsigyti. Turės galimybę susisiekti su jumis, sužinoti kaip ir kur galima reklamuotis, dirbti ir t.t. 

Taip pat katalogas bus laikas nuo laiko atnaujinamas, pildomas. Visi pakeitimai, papildymai pas jus aktyvuosis automatiškai.

livegood katalogas
livegood katalogas

Norėdami sužinoti daugiau, susisiekite telefonu: 864874954

Pasiruoškite maksimaliai padidinti produktyvumą naudodami mūsų reklaminius sprendimus

Contact
bottom of page